KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 10649308

nr 1064 9308

Akvarell

K Babnis, båtar, signerad, 37x53

Utrop:

400 kr

Såld:

350 kr

måndag 24 oktober 2016
kl 19:15:42

22/10 16:57:46 1      300 kr
24/10 18:15:56 2      Vinnande bud